NÁŠ PŘÍBĚH

Vše vlastně začalo v letištní hale, kde jsme v září 2011 plni očekávání trávili poslední minuty před odletem do země, kde vychází slunce. Asie nás očarovala svou nenapodobitelnou krásou a z jedné návštěvy se stala láska na celý život. Kouzlo Asie nás pohltilo okamžitě, ale poetiku míst, lidí a jejich životních postojů doceníte až po několika návštěvách a dlouhodobějším pobytu.


Tradiční postupy a flexibilita asijských umělců ve spojení s kvalitními materiály nás nadchly. V Indonésii se nám podařilo najít a propojit spolehlivé řemeslníky, kteří stojí za zrodem společnosti zabývající se řemeslným zpracováním masivního nábytku na míru. Díky našemu know-how sušení a zpracování dřeva je možné tyto produkty dovážet i do našich zeměpisných šířek. Tak vznikl nápad na založení společnosti KW design, která v současné době nejen dováží, ale i navrhuje produkty z exotických dřev, kamene a dalších materiálů pro jednotlivce i korporátní klientelu.

Marcela Pouzarová & Rudolf Klacek

​​"Dovážíme, navrhujeme a vyrábíme interiérové vybavení z exotických dřev.“

VÝROBA

Lidé pracující pro KW design jsou bez výjimky mistři svého oboru. Dokladem toho může být úspěch výrobků z námi vybraných exotických dřev v zemích jako jsou Velká Británie nebo Švýcarsko. O zručnosti řemeslníků hovoří například realizované zakázky s replikami historických kusů nábytku a dekorací pro britské církevní stavby a šlechtická sídla.

Naše spolupráce s bytovými architekty a umělci z řad sochařů, sklářů a dalších profesí zaručuje vhodný výběr jak materiálu, tak i stylu vhodného pro Vámi stanovený účel.

 

Kvalita provedení a šíře doplňkových služeb tak zaručují Vaši maximální spokojenost s realizacemi pod značkou KW design.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

1/1
ZAUJALI JSME VÁS?

© 2018 KW DESIGN

TELEFON: +420 723 157 279 nebo +420 728 942 999    |    E-MAIL: email@kwdesign.cz    |    ADRESA: Na Sadech 29, České Budějovice, 370 01

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Google+ - White Circle

Fakturační údaje, adresa společnosti:

Klacek s.r.o., Lesní 1121, 379 01, Třeboň

IČO: 06362613

DIČ, EORI: CZ06362613

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, sp. zn. C 26615.