top of page
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle

STOLY MASSIVE

Stoly ze dřeva nazývaného monkeypod, suar nebo rain-tree tvoří královskou třídu naší produkce. Jde o jediné celistvé kusy dřevin, které jsme schopni dodat v délce i více než 5 metrů. Díky svým vlastnostem mají širokou škálu využití – od kuchyňských linek přes koupelnové vybavení až po reprezentativní jídelní a konferenční stoly.

Elegantní masivní stoly s unikátní kresbou i tvarem mohou sloužit jako pracovní deska pro architekta, jídelní stůl pro celou rodinu, barový pult nebo jako velký konferenční stůl pro šestnáct i více lidí. V užší variantě je pak deska vhodná například i pro nízký konferenční stolek, nicméně možnosti se zdaleka neomezují pouze na stoly. Škála využití tohoto dřeva v sobě zahrnuje téměř všechny prvky interiérového designu.

KONFERENČNÍ, JÍDELNÍ A PRACOVNÍ STOLY

Základem je však vždy masivní deska, kterou dle přání zákazníka následně modifikujeme rozměrovými a povrchovými úpravami. Výběr možných barev a laků je opravdu široký, stejně tak i možnosti nosných konstrukcí. V našem showroomu se můžete přijít přesvědčit o kvalitě dřeva, prohlédnout si možnosti úprav a rozhodnout se pro variantu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Můžeme Vám zaručit, že jakýkoli stůl z řady MASSIVE od naší společnosti se stane opravdovým králem místnosti, do které jej umístíte. 

bottom of page