STOLY ROOT

Rustikální stoly „root“ jsou vyrobeny z kořenů teakového dřeva. Zastupují segment výroby bez použití barev s řemeslně opracovanými částmi. Tyto produkty zahrnují jak velké jídelní stoly různých velikostí, tak i konferenční stolky a atypické barové a servírovací stoly.

Tyto kulaté jídelní stoly jsou vyrobeny z opracovaného kořene teakového stromu a doplněny skleněnou deskou, přičemž díky svému tvaru poskytují dostatek volného prostoru pro nohy všech stolujících. Každý z těchto stolů je jedinečným kusem. Dodáváme je v různých velikostech, od běžného stolu pro čtyři osoby po velké jídelní stoly vhodné pro usazení až dvanácti lidí.

JÍDELNÍ STOLY ROOT

Konferenční stoly, typicky dodávané v obdélníkovém tvaru, jsou vyrobeny z jednolité rozvětvující se části mezi kmenem a korunou teakového stromu. Vnitřní části jsou řemeslně opracovány a ošetřeny jemným lakem tak, aby vynikly rozdíly v barvě i struktuře přírodního a leštěného povrchu teakového dřeva. Rozměry a tvary stolu jsme schopni přizpůsobit velikosti prostoru dle Vašich představ.

KONFERENČNÍ STOLY ROOT

Tyto masivní konferenční stolky jsou vyrobeny z opracované části kmene teakového stromu a ošetřeny tenkou vrstvou povrchového laku. Jako vetšinu našich produktů z teakového dřeva je možné tyto stolky použít do interiéru, po náležité úpravě však například i pro venkovní terasy, zahradní altány a podobně.

KONFERENČNÍ STOLKY ROOT

Vzhledem k téměř neomezeným možnostem našich řemeslníků a široké paletě používaných materiálů jsme schopni splnit i velice specifické požadavky zákazníka. Vyhledání a dokonalé zpracování unikátních kusů dřeva je pro nás samozřejmostí a klient tak dostává funkčně i esteticky nejvhodnější doplněk daného prostoru.

ATYPICKÉ INTERIÉROVÉ VYBAVENÍ

© 2018 KW DESIGN

TELEFON: +420 723 157 279 nebo +420 728 942 999    |    E-MAIL: email@kwdesign.cz    |    ADRESA: Na Sadech 29, České Budějovice, 370 01

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Google+ - White Circle

Fakturační údaje, adresa společnosti:

Klacek s.r.o., Lesní 1121, 379 01, Třeboň

IČO: 06362613

DIČ, EORI: CZ06362613

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, sp. zn. C 26615.