STOLY ROOT

Rustikální stoly „root“ jsou vyrobeny z kořenů teakového dřeva. Zastupují segment výroby bez použití barev s řemeslně opracovanými částmi. Tyto produkty zahrnují jak velké jídelní stoly různých velikostí, tak i konferenční stolky a atypické barové a servírovací stoly.

Tyto kulaté jídelní stoly jsou vyrobeny z opracovaného kořene teakového stromu a doplněny skleněnou deskou, přičemž díky svému tvaru poskytují dostatek volného prostoru pro nohy všech stolujících. Každý z těchto stolů je jedinečným kusem. Dodáváme je v různých velikostech, od běžného stolu pro čtyři osoby po velké jídelní stoly vhodné pro usazení až dvanácti lidí.

JÍDELNÍ STOLY ROOT

Konferenční stoly, typicky dodávané v obdélníkovém tvaru, jsou vyrobeny z jednolité rozvětvující se části mezi kmenem a korunou teakového stromu. Vnitřní části jsou řemeslně opracovány a ošetřeny jemným lakem tak, aby vynikly rozdíly v barvě i struktuře přírodního a leštěného povrchu teakového dřeva. Rozměry a tvary stolu jsme schopni přizpůsobit velikosti prostoru dle Vašich představ.

KONFERENČNÍ STOLY ROOT

Tyto masivní konferenční stolky jsou vyrobeny z opracované části kmene teakového stromu a ošetřeny tenkou vrstvou povrchového laku. Jako vetšinu našich produktů z teakového dřeva je možné tyto stolky použít do interiéru, po náležité úpravě však například i pro venkovní terasy, zahradní altány a podobně.

KONFERENČNÍ STOLKY ROOT

Vzhledem k téměř neomezeným možnostem našich řemeslníků a široké paletě používaných materiálů jsme schopni splnit i velice specifické požadavky zákazníka. Vyhledání a dokonalé zpracování unikátních kusů dřeva je pro nás samozřejmostí a klient tak dostává funkčně i esteticky nejvhodnější doplněk daného prostoru.

ATYPICKÉ INTERIÉROVÉ VYBAVENÍ

KW DESIGN ROOT SERIES
KW DESIGN ROOT SERIES

press to zoom
KW DESIGN ROOT SERIES
KW DESIGN ROOT SERIES

press to zoom
KW DESIGN ROOT SERIES
KW DESIGN ROOT SERIES

press to zoom
KW DESIGN ROOT SERIES
KW DESIGN ROOT SERIES

press to zoom
1/4