DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Náš nábytek je zpracován přímo v Indonésii, ve městě Samarang, kde jsme schopni flexibilně navyšovat kapacitu výroby dle potřeby a současně kontrolovat kvalitu sušení i finální opracování. Ke všem materiálům vlastníme SVLK certifikát původu.

Abychom mohli co nejlépe vyhovět požadavkům našich klientů, zajišťujeme kompletní škálu doplňkových služeb. V případě, že si u nás nevyberete hotový produkt, jsme schopni navrhnout nový nebo upravit stávající kus nábytku tak, aby plně vyhovoval Vašim potřebám. Spolupracujeme s týmem osvědčených profesionálů napříč řemeslnými obory, který zajistí Vaši maximální spokojenost s výsledným výrobkem. 

ŘEZBÁŘSTVÍ

ČALOUNICTVÍ
 
RENOVACE
 
DOPRAVA
 
INSTALACE
DOKUMENTACE

Naši řezbáři jsou zkušenými umělci, zvyklými na obtížná zadání typu replik historického nábytku.


Kvalitní čalounické práce esteticky i funkčně podtrhnou jedinečnost Vašeho nábytku a Vy se tak můžete těšit z opravdového pohodlí.
 

Naši řemeslníci udělají maximum pro záchranu Vašeho historického nebo oblíbeného kusu nábytku.
 

Abychom zaručili, že se k Vám produkt dostane nepoškozený, zajišťujeme jeho bezpečnou přepravu na místo určení.
 

Každý prostor je originální, většina našich produktů jsou unikátní kusy. Rádi proto sami realizujeme odbornou instalaci.

Zpracování kompletní výkresové dokumentace je u nás samozřejmostí, proto ji bez ohledu na velikost projektu realizujeme zdarma.

© 2018 KW DESIGN

TELEFON: +420 723 157 279 nebo +420 728 942 999    |    E-MAIL: email@kwdesign.cz    |    ADRESA: Na Sadech 29, České Budějovice, 370 01

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Google+ - White Circle

Fakturační údaje, adresa společnosti:

Klacek s.r.o., Lesní 1121, 379 01, Třeboň

IČO: 06362613

DIČ, EORI: CZ06362613

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, sp. zn. C 26615.